Archiv aktualit


08.02.2012 Bílý jelen
Do fotogalerie jsem přidal několik fotek bílého jelena z "nultého ročníku" :-) fotosafari v bývalé královské oboře Jaegersborg Dyrehavn poblíž Kodaně. Podotýkám, že se nejedná o jelena - albína ale o bílou formu jelena lesního. Bílí jeleni, původem pravděpodobně kdesi v Přední Asii, se v současnosti v Evropě vyskytují pouze v oborách...

27.01.2012 Fotky z krmítka a prodej objektivů
Do galerie jsem dnes přidal několik prvních fotek v mého "polního" krmítka. Zatím mi na toto příměstské krmítko létají jen čtyři druhy ale zato v docela hojném počtu :-) Alespoň má pár desítek ptáčků snazší přístup k potravě v zimním období... V Zápisníku autora najdete dva objektivy, které nabízím k prodeji.

20.12.2011 Přání...
Přeji všem návštěvníkům webu mhfoto.cz klidné a příjemné prožití vánočních svátků, přiměřeně veselý vstup do roku 2012 ;-) a ať je nový rok takový, jaký si přejete a pokud možno, ještě lepší! M.H.

19.12.2011 Fotky z jelení říje
Letošní cesta do Hortobágy za fotografováním orlů příliš úspěšná nebyla, orli příliš "nespolupracovali" (příroda si nenechá poroučet) a tak jsem do Fotogalerie přidal alespoň 21 fotek z letošní jelení říje. Pár statických fotek orlů přidám později. 

13.12.2011 Dokončení úprav na mhfoto.cz
Dnes byly úspěšně dokončeny úpravy na mých stránkách :-) Funkčními novinkami jsou Aktuality (krátké stručné zprávy), Seznam druhů zvířat jež najdete na mém webu a možnost přihlásit se k Odběru novinek. A snad se mi podaří především zpracovat ty desítky GB fotek v počítači a pravidelně je zveřejňovat...!

  1 2 3 4 5 6  

b_w