Archiv aktualit


13.06.2012 Zúčtování se zimou - fotky od krmítek
S nadcházejícím létem začínám čím dál více vzpomínat na závěje sněhu, mráz a studený vítr... Dost neaktuálně - ale přece jen - se mi podařilo zpracovat fotografie pořízené kolem mých dvou krmítek a k tomu sepsat pár řádek s doprovodnými záběry. Fotky najdete v Galerii (samozřejmě mezi ptáky) a písmenka jsou tady. Už aby napadl sníh! :-)

21.04.2012 Krmící roháči a kolpíci
Do Fotogalerie jsem dnes přidal několik fotek "holandských" kolpíků a potápky roháče. V Zápisníku autora najdete pár nových řádek a k nim náležejících fotografií, vyjímečně ve větším rozlišení. než je na mých stránkách obvyklé. Možná - stejně jako já - rádi nahlédnete do "jídelny" roháčů.

27.03.2012 Mufloni a siky
Po delší odmlce jsem přidal do Fotogalerie nové fotografie. A po ještě delší odmlce se tentokrát jedná o zástupce savců - muflony a jeleny sika. Přesněji - jedná se o poddruh jelen sika Dybowského. Fotografováno v dobře zazvěřené oboře v Malackách...

26.02.2012 Ochutnávka úlovků z horského krmítka
Moje "horské" krmítko vydalo první plody a tak jejich ochutnávku naleznete v Galerii - záložka Nejnovější nebo Ptáci. Aktuálně na krmítko létají modřinky, koňadry, parukářky, babky, uhelníčci, zvonci a hýli. Kolem jsou slyšet křivky ale nevím, jak je přilákat blíže - uvítám každou radu :-)

14.02.2012 První video na mhfoto.cz
Dnes jsem umístil první video na své stránky. Je na něm vidět, jak ptáčkům v zimě chutná... :-) Video najdete tady.

  1 2 3 4 5 6  

b_w