Archiv aktualit


14.10.2012 Jelení říje z archivu
Pracovní vytížení mi neumožňije fotit, takže lovím v archívu... :-( Ročním obdobím aktuálně, chronologicky však velmi napřeskáčku a opožděně, jsem přidal do galerie fotky z jelení říje. Pokud by jste si snad s jeleny nerozuměli (stejně jako já, bohužel), bude to tím, že tito jeleni mluví anglicky :-) Fotky jsou z návštěvy londýnského Richmond parku v roce 2010.

12.09.2012 Opět medvědi
Aby medvědů na mých stránkách nebylo málo, přidal jsem dnes další fotografie do Fotogalerie. Tentokrát je to část fotek pořízených v prostředí bažiny uprostřed rozsáhlých finských lesů. Druhou novinkou je možnost sledovat mě na Facebooku. Vzhledem k mému - dost rezervovanému - vztahu k této sociální síti však (alespoň v začátcích) nečekejte žádné zázraky :-)

13.08.2012 Finští medvědi
Konečně se mi podařilo vytvořit něco jako upoutávku - v Zápisníku naleznete nový článek s několika fotografiemi z červencového fotografování volně žijících medvědů ve Finsku. Snad se budou medvědi líbit!

18.07.2012 Kulík a další...
Po návratu z fotografování medvědů ve Finsku se začínám probírat stovkami fotek. Aby galerie nezahálela, přidal jsem jednoho drobečka z ptačí říše - kulíka říčního :-) Zítra se pojedu podívat na dudky - bohužel, podle zpráv od Rosti Stacha, bylo hnízdění "našich" dudků zmařeno. Dost možná lidskou rukou :-((( Velká ztráta, velký smutek... Příště už snad budu do galerie přidávat medvědy ;-)

22.06.2012 Dudek chocholatý
Souhra několika šťastných náhod a okolností napomohla tomu, že jsme při jednom výletu do přírody s Rosťou Stachem vypátrali dudka chocholatého. Hezké je, že se nejednalo o náhodné setkání s potulujícím se ptákem ale o vypátrání hnízdícího páru těchto krásných - a v našich končinách vzácných a ohrožených - opeřenců. Snad se párečku podaří úspěšně vyhnízdit a nám ještě nějaké fotky ;-) Neptejte se mě, prosím, na lokalitu - omezím se s upřesněním na Ústecký kraj... Díky za pochopení!

  1 2 3 4 5 6  

b_w