Archiv aktualit


21.07.2013 Pár fotek z Hortobády
Po delší odmlce jsem právě přidal do Fotogalerie 27 fotek z květnového výletu do Hortobágy v Maďarsku. Není to nic převratného ale po několika ne příliš úspěšných cestách za orlem mořským alespoň něco :-)

28.04.2013 Jelení zvěř
Žádné aktuální publikovatelné fotografie nejsou k dispozici, proto jsem zalovil v archivu... Jelení zvěř, to nejsou jen samci v říji, s mohutným parožím ale také laně a mladí jeleni (špičáci). Tak tentokrát dostávají trochu prostoru ony a oni :-)

01.04.2013 Další on-line hnízdění
Pokud by vás snad "šmírování" hnízdících orlů zaujalo, můžete si jej proložit občasným pohledem do hnízda Výra velkého nebo Čápa bílého. Pro nespavce - on-line přenosy fungují i v noci :-) Zatím všichní stále sedí na vejcích...

25.03.2013 Orlí hnízdo
Chcete nahlédnout do domácnosti orlů mořských? Máte možnost! ZDE najdete on-line přenos z hnízda orlů v Estonsku. Momentálně se rodiče střídají v sezení na vejcích, takže se zdánlivě moc neděje ale až se mláďata vyklubou, bude na co koukat :-) Držme jim palce!!!

11.02.2013 Jezevec lesní
Zima je v plném proudu :-) a tak jsem do fotogalerie vložil něco zasněženého. Tím "něčím" je jezevec z nedávného focení v Železných horách. A zasněžené fotky budou ještě přibývat... :-) 

  1 2 3 4 5 6  

b_w